Депутати Дніпровської міської ради продовжують покращувати свій майновий стан

13 листопада 2018 р. 18:27

Громадські експерти ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» продовжують аналізувати діяльність депутатського корпусу Дніпровської міської ради VII скликання в межах проекту «Атестація депутатів місцевих рад».

Предметом даного дослідження є аналіз повідомлень про суттєві зміни у майновому стані депутатів оприлюднених з 1 січня до 1 листопада 2018 р. у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Чинним законодавством передбачено, що у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування (до яких відносяться депутати місцевих рад), такий суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Таке повідомлення відбувається шляхом подання електронного повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  через власний персональний електронний кабінет.

Згідно із Законом України «Про державний бюджет на 2018 рік» прожитковий мінімум на 1 січня 2018 року для працездатних осіб становить 1762 гривень, тобто у 2018 році якщо суб’єкт декларування отримав дохід, або витратив одноразово більше 88 тис. 100 грн. він зобов’язаний повідомити НАЗК.

За результатами аналізування повідомлень депутатів Дніпровської міської ради про суттєві зміни у майновому стані до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна зробити висновок, що справи у частини депутатів йдуть непогано. Як змінювався майновий стан та як звітувалися депутати протягом 10 місяців 2018 р.?

Придбали нерухомість.

Шість повідомлень про суттєві зміни у майновому стані прийшлося подати  Кривошеєву Євгену Валерійовичу, обраний від політичної партії «УКРОП», член депутатської фракції «УКРОП», голова постійної комісії Дніпровської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

5 січня 2018 р. повідомив про отримання 374 тис. 452 грн. доходу від надання ТОВ «КЛЕВЕРОАД IТ» (39632690) майна в оренду. 10 січня 2018 р. повідомив про отримання 420 тис. 512 грн. доходу від надання ТОВ «ДАТА-ТЕСТ» (38754825) майна в оренду.

6 квітня 2018 р. повідомив про придбання за 547 тис. 625 грн. у ТОВ «ЮНІОН-ПЛЮС» (41370237) модулю високого тиску ICW; система водопідготовки; система подачі підготов. води; дубльована насосна станція системи подачі підготов. води; система вхідих фільтрів; система антифрост; дубльована насосна станція системи антифрост. 13 червня 2018 р. повідомив про придбання за 400 000 грн. у ТОВ «УКРПРОГРЕСБУД» будівельних матеріалів (бетону, арматури, цегли, тощо) та виконання будівельних робіт з будівництва автомийки самообслуговування.

5 вересня 2018 р. повідомив про доплату 1 220 463 грн.  ТОВ «ЮНІОН-ПЛЮС» (41370237) за придбаний 4 квітня 2018 р. модуль високого тиску ICW (система водопідготовки; система подачі підготов. води; дубльована насосна станція системи подачі підготов. води; система вхідих фільтрів; система антифрост; дубльована насосна станція системи антифрост).

27 жовтня 2018 р. повідомив одразу про 3 події: продаж Ладишеву Максиму Валентиновичу цінних паперів та корпоративних прав за 500 грн.; набув права на автомийку самообслуговування, загальною площею 44 кв. м. (вартістю 3 млн грн.)
придбав у ТОВ «ЮНІОН-ПЛЮС» обладнання та аксесуари для автомийки самообслуговування за 182 тис 542 грн.

2 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав Федоренко Володимир Володимирович, обраний від політичної партії «УКРОП», заступник голови депутатської фракції «УКРОП», голова постійної комісії Дніпровської міської ради з питань комунальної власності, енергозбереження та законності, заступник директора з комерційних питань ТОВ «СПМК 788». 2 липня 2018 р. повідомив про отримання дохід від відчуження нерухомого майна у сумі 787 тис. 200 грн. від Бліннікова Володимира Олександровича, а також майже через 5 місяців повідомив про придбання 13.02.2018 у ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал»  двох квартир у Києві площею 58,7 м2 за 787 тис. 200 грн. та площею 76,9 кв. м. за 1 млн 144 тис. 572 грн.  14 серпня 2018 р. повідомив про отримання доходу від відчуження нерухомого майна у сумі 1 млн 350 тис. грн. від Мемон Наталії Анатоліївни.


Продавали нерухомість.
1 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав  Сирота Олександр Володимирович, обраний від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», член депутатської фракції «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», Член постійної комісії міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, директор ПрАТ «АКТА». 31 серпня 2018 р. повідомив про отримання доходу від відчуження нерухомого майна у сумі 159 тис. 187 грн. від Нагаєнко Наталії Григорівни.

1 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав Мішалов Вячеслав Дмитрович, обраний від політичної партії «Об'єднання «САМОПОМІЧ», позафракційний, член постійної комісії міської ради з питань етики, материнства, дитинства та партнерських стосунків, генеральний директор ТОВ «Днепропресс Сталь». 19 жовтня 2018 р. повідомив про отримання доходу від продажу Карпенко Оксані Володимирівні трьох об’єктів нерухомого майна на загальну суму 10 млн 75 тис. 499 грн.

Продавали нерухомість та покривали борги.

1 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав Рублівський Вадим Григорович, обраний від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», член депутатської фракції «За життя», секретар постійної комісії Дніпровської міської ради з питань екології, заступник директора ТОВ «Акваторія Д».

23 березня 2018 р. повідомив про отримання Рублівською Ларисою Олексіївною доходу від відчуження нерухомого майна у сумі 85 тис. грн. та  задоволення нею вимог іпотекодержателя на суму 258 тис. 91 грн. В оприлюднених деклараціях Рублівського Вадима Григоровича за 2016 та 2017 роки відсутня інформація про Рублівську Ларису Олексіївну. Згідно з оприлюдненими деклараціями депутат проживає спільно із  сином Даниілом та донькою Алісією.

Продавали рухоме майно.

1 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав  Кучугура Максим Васильович,  обраний від політичної партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ», член депутатської фракції «Солідарність», заступник голови постійної комісії Дніпровської міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування.
13 червня 2018 р. повідомив про отримання дохіду від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) у сумі 333 051 грн. Покупцем рухомого майна став Парубець Павло Віталійович.

Купували мотоцикли.

2 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав Лисенко Михайло Олександрович, обраний від політичної партії «УКРОП», член депутатської фракції «УКРОП», член постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування, заступник міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.
4 жовтня 2018 р. повідомив про попередню оплату митних платежів у сумі 163 тис. 715 грн. 9 жовтня 2018 р. повідомив про придбання  мотоциклу марки INDIAN, модель: SCOUT BOBBER, 2018 року випуску за 559 тис. 169 грн.

Продавали автомобілі.
2 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подала Стєпанян Олена Олександрівна, обрана від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», член депутатської фракції «За життя», член постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, тимчасово не працююча. 1 серпня 2018 р. повідомила про отримання у спадщину ¼ автомобіля  марки BMW, модель X5, 2012 року випуску, вартість за останньою грошовою оцінкою –  164 тис. 375 грн. У другому повідомленні від 1 серпня 2018 р. Олена Стєпанян зазначила, що отримала дохід  від відчуження рухомого майна ( крім цінних паперів та корпоративних прав) від Олени Стєпанян 164 375 грн. Тобто продала сама собі ¼ частину BMW X5.

Звітували про доходи від зайняття незалежною професійною діяльністю.
1 повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав  Пустовий Сергій Володимирович, обраний від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», голова депутатської фракції Політичної партії «НАШ КРАЙ», секретар постійної комісії Дніпровської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
25 липня 2018 р. повідомив про отримання доходу від зайняття незалежною професійною діяльністю: 609 625 грн. від  ПрАТ «ДМЗ» (05393056) та 318 750 грн. від ПАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ» (05393116).

Важливо, що виправлені повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування не подаються, що вимагає від декларантів максимальної уважності, щоб не допускати помилок за які передбачена адміністративна відповідальність. Тож сподіваємося, що депутати Дніпровської міської ради будуть більш відповідальними під час подання інформації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та належно виконуватимуть свої обов’язки.

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись: 

На сайті організації
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»
В соціальній мережі Facebook

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». У місті Дніпро за реалізацію ініціативи відповідає ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

        

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фахівці обласного лабораторного центру МОЗ дослідили зразки морської води в Одесі та з'ясували, що вода на всіх пляжах міста не відповідає санітарним нормам. Про це розповіла завідувачка відділом епіднагляду Одеського обласного лабораторного центру МОЗ Олена Варецька, повідомляє «Суспільне». За її словами у всіх пробах морської воді спеціалісти лабораторного центру міністерства зафіксували … читати далi

Группа жителей Доброслава Одесской области перекрыла дорогу Р-55, которая проходит через населенный пункт.  Как сообщила на своей странице в Facebook глава поселкового совета Людмила Прокопечко, протест против присоединения Доброславской ОТГ к Березовскому району. Ранее, 2 июля, в поселке состоялась внеочередная сессия совета, на которой депутаты приняли обращение к Верховной Раде Украины по поводу административно-территориального … читати далi

За минувшую неделю — с 29 июня по 6 июля — Одесса и происходящее в ней неоднократно оказывалось на страницах мировых изданий. ИзбирКом выбрал и перевел для вас самые интересные публикации. Стратегические партнеры США призывают уделять больше внимания к Черному морю. Ведущие дипломаты Украины, Грузии и Румынии призывают Соединенные Штаты … читати далi

Здание дома Руссова в Одессе уже зарегистрировали как коммунальную собственность сразу же после заседания исполкома в пятницу 3 июля.  Об этом сообщила директор юридического департамента Одесского городского совета Инна Поповская. По ее словам, как только исполнительный комитет принял соответствующее решение, информацию о регистрации внесли в государственный реестр прав на недвижимое имущество как … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР