Депутати Білгород-Дністровської міськради голосували за колег

30 листопада 2018 р. 17:23

На сесії 29 листопада під час голосування за доповнення від бюджетної комісії до проекту рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 27.11.2017 року № 450-VІІ «Про міський бюджет міста Білгорода - Дністровського на 2018 рік» були зафіксовані випадки так званого «кнопокодавства». 

Олександр Єрошенко («Відродження») проголосував за двох своїх колег-депутатів Леоніда Кондратюка та Ігоря Десятника ("БПП «Солідарність»), які на момент голосування вийшли із сесійної зали.

Зауважимо, що за результатами голосування проект було підтримано 25 депутатами, в той час, як в сесійні залі знаходилося лише 23 депутати.

Другий раз Олександр Єрошенко вирішив «підстрахувати» колегу Леоніда Кондратюка (БПП «Солідарність») під час голосування за внесення правок і доповнень до бюджету міста Білгорода-Дністровського щодо отримання медичної субвенції з державного бюджету на суму 4.125 млн. грн. для забезпечення виплат працівникам медичного закладу Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня.

Нагадаємо, що відповідно до абзацу другого ст.19 закону України «Про статус депутатів місцевих рад» кожний депутат місцевої ради у раді та її органах, до складу яких він входить,  має один голос. Крім того регламент Білгород-Дністровської міської ради у ст. 69, п. 2, частині другій каже, що голосування здійснюється депутатом міської ради особисто.

ВИДЕО: міська рада

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Малиновский районный суд города Одессы отклонил иск, о запрете партии «Миколаївці» использовать такое название, не согласившись, что это нарушение авторских прав.  Как следует из определения суда, истец настаивал, что у него есть зарегистрированное интеллектуальное право на знак для товаров и услуг с похожим названием – «Партія миколаївців». Поэтому истец просил суд … читати далi

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» объявило тендер для выбора поставщика саженцев можжевельника казацкого в природном грунте. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки в 4 миллиона 150 тысяч гривень должен состояться 9 октября. Всего предполагается посадить 4,8 тысяч саженцев.  Можжевельник казацкий или можжевельник казачий - низкорослый … читати далi

Хозяйственный суд Одесской области перенес подготовительное заседание по делу о взыскании с владельца затонувшего танкера Delfi убытков на 2 миллиона 355,7 тысяч гривень. Суд перенесли, так как за несколько дней до заседания выяснилось, что Администрация морпортов Украины (АМПУ) подала апелляцию на решение Хозсуда о частичном аресте Delfi, сообщает Odessa.online.   Дело передали … читати далi

Аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня. За даними аналітиків, з тих компаній, які є зараз активними, тобто не перебувають у процесі припинення, найбільша кількість зареєстрована в Києві — 732 юрособи. З великим відривом як від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР