Чверть депутатів зі складу Роздільнянської міськради змінили адресу приймальні

07 листопада 2018 р. 09:41

Ведення прийому виборців є одним із основних обов’язків депутатів місцевих рад, обґрунтованих у Законі України про статус депутата. Саме у депутатській приймальні налагоджується взаємозв’язок між обранцем і виборцями, відбувається діалог і окреслюються напрямки роботи депутата.

Алгоритм встановлення ефективного зв’язку простий: облаштувати приймальню, оприлюднити графік прийому — за законом не менше одного разу на місяць, і бути в приймальні в означений час. В рамках моніторингової кампанії «Атестація місцевих депутатів» ми вирішили перевірити, як взаємодіють депутати Роздільнянської міської ради Одеської області із виборцями.

Щодо першого кроку, то облаштувати приймальні допомогли партійні осередки — у Роздільній працюють приймальні Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Батьківщина», «Опозиційного блоку», де приймають 9 депутатів з 26.

Також депутатам запропонували використовувати приміщення міської ради — секретар міської ради гостинно «поділився» кабінетом, цією можливістю скористалися 9 депутатів. І слід зазначити, що міську раду як місце проведення прийому виборців визначили Оксана Дмитренко і Михайло Каракулін (ВО «Батьківщина»), а також Василь Писаренко (Радикальна партія Олега Ляшка) — депутати, які представляють у міськраді політичні сили з власними приймальнями у Роздільній. Іще 8 депутатів приймають виборців на робочому місці: всі депутати від "БПП «Солідарність» — службовець Гусейн Алієв, керівник міського комунального підприємства «Роздільнаводоканал» Геннадій Кінаш, працівник апарату міськради Олександр Соловйов, підприємець Олександр Панкратов і працівник апарату райради Олена Тегляєва, лікар Григорій Свадковський (Аграрна партія), майстер виробництва Олександр Букреєв («Наш край»), працівник районного військкомату Андрій Тегляєв (Радикальна партія Олега Ляшка).

В порівнянні з минулим роком 25% депутатів внесли зміни щодо своїх приймалень: у партійну приймальню із приміщення міської ради перейшов Вадим Ковальський (Радикальна партія Олега Ляшка), а Михайло Каракулін із партійної приймальні перейшов до міськради, Олександр Букреєв і Олена Тегляєва тепер приймають виборців за місцем роботи, а минулого року вели прийом у міськраді. І є позитивний момент: двоє депутатів, які минулого року не вели прийом виборців і навіть не оприлюднювали свої контактів і адрес приймалень — Андрій Тегляєв і Григорій Свадковський, у 2018 році були готові зустрічатися з виборцями, хоча й на своїх робочих місцях.

Нагадаємо, переважна більшість депутатів Роздільнянської міськради не підтримують зв'язок з виборцями у мережі Facebook

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Обласний лабораторний центр підтвердив 50 нових випадків COVID-19 в Одеській області тому тепер їх налічується 2 тисячі 258 з початку пандемії.  Між тим як повідомили у пресслужбі Лиманської районної державної адміністрації за останні дні встановлено позитивний результат ПЛР-досліджень у одного медичного працівника та семи пацієнтів КНП «Одеська обласна психіатрична лікарня №2». … читати далi

Военнослужащий 79-й отдельной десантно-штурмовой бригады Евгений Чумаченко погиб в результате обстрела со стороны незаконных вооруженных формирований в зоне проведения операции объединенных сил на Востоке Украины (ранее АТО). Об этом на своей странице в Facebook сообщил волонтер Сергей Братчук.   Евгений Чумаченко родился в Одесской области. У него остались жена и двое … читати далi

Городская комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям (ТЭБ и ЧС) на внеочередном заседании, вчера 13 июля, решила ужесточить карантинные ограничения в городе.  Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета.  В частности в связи с необходимостью обеспечить выполнение и соблюдение предписаний подпункта 16 пункта 3 постановления Кабинета Министров Украины от 20 мая о запрете работы … читати далi

Голова Одеської державної адміністрації звернувся до Міністерства розвитку громад та територій із проханням розглянути звернення Доброславської селищної ради проти приєднання до Березівського району. Про це повідомила доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.  За її словами, таким чином голова ОДА відреагував на мітинг доброславців під будівлею обласної адміністрації.  6 липня група жителів Доброслава Одеської області … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР