Чверть депутатів зі складу Роздільнянської міськради змінили адресу приймальні

07 листопада 2018 р. 09:41

Ведення прийому виборців є одним із основних обов’язків депутатів місцевих рад, обґрунтованих у Законі України про статус депутата. Саме у депутатській приймальні налагоджується взаємозв’язок між обранцем і виборцями, відбувається діалог і окреслюються напрямки роботи депутата.

Алгоритм встановлення ефективного зв’язку простий: облаштувати приймальню, оприлюднити графік прийому — за законом не менше одного разу на місяць, і бути в приймальні в означений час. В рамках моніторингової кампанії «Атестація місцевих депутатів» ми вирішили перевірити, як взаємодіють депутати Роздільнянської міської ради Одеської області із виборцями.

Щодо першого кроку, то облаштувати приймальні допомогли партійні осередки — у Роздільній працюють приймальні Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Батьківщина», «Опозиційного блоку», де приймають 9 депутатів з 26.

Також депутатам запропонували використовувати приміщення міської ради — секретар міської ради гостинно «поділився» кабінетом, цією можливістю скористалися 9 депутатів. І слід зазначити, що міську раду як місце проведення прийому виборців визначили Оксана Дмитренко і Михайло Каракулін (ВО «Батьківщина»), а також Василь Писаренко (Радикальна партія Олега Ляшка) — депутати, які представляють у міськраді політичні сили з власними приймальнями у Роздільній. Іще 8 депутатів приймають виборців на робочому місці: всі депутати від "БПП «Солідарність» — службовець Гусейн Алієв, керівник міського комунального підприємства «Роздільнаводоканал» Геннадій Кінаш, працівник апарату міськради Олександр Соловйов, підприємець Олександр Панкратов і працівник апарату райради Олена Тегляєва, лікар Григорій Свадковський (Аграрна партія), майстер виробництва Олександр Букреєв («Наш край»), працівник районного військкомату Андрій Тегляєв (Радикальна партія Олега Ляшка).

В порівнянні з минулим роком 25% депутатів внесли зміни щодо своїх приймалень: у партійну приймальню із приміщення міської ради перейшов Вадим Ковальський (Радикальна партія Олега Ляшка), а Михайло Каракулін із партійної приймальні перейшов до міськради, Олександр Букреєв і Олена Тегляєва тепер приймають виборців за місцем роботи, а минулого року вели прийом у міськраді. І є позитивний момент: двоє депутатів, які минулого року не вели прийом виборців і навіть не оприлюднювали свої контактів і адрес приймалень — Андрій Тегляєв і Григорій Свадковський, у 2018 році були готові зустрічатися з виборцями, хоча й на своїх робочих місцях.

Нагадаємо, переважна більшість депутатів Роздільнянської міськради не підтримують зв'язок з виборцями у мережі Facebook

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Верховная Рада Украины приняла во втором чтении законопроект «О предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, финансирования терроризма и финансирования распространения оружия массового уничтожения», его поддержали и нардепы-одесситы. Законопроект поддержали 246 народных депутатов в том числе и нардепы-одесситы: Артем Дмитрук, Александр Горенюк, Степан Чернявский, Алексей Леонов, Олег Колев, Сергей Колебошин … читати далi

Одесский муниципалитет выплатит компенсации пострадавшим из-за пожара на улице Троицкой, 25 даже если они не будут жителями города.  Об этом сообщила заместитель Одесского городского головы Светлана Бедрега. «Мы сейчас не говорим о размере материальной помощи, потому что она однозначно будет выделена всем пострадавшим вне зависимости от того, это жители города … читати далi

Полиция сообщает об обнаружении тела еще одной жертвы пожара в Одесском колледже экономики, права и гостинично-ресторанного бизнеса.  Как сообщили в пресс-службе Главного управления Национальной полиции в Одесской области на данный момент выясняется личность жертвы. Спасатели уточнили, что погибший - мужчина. Таким образом количество жертв пожара выросло до трех человек: студентка, умершая в … читати далi

Строительная компания «Интергал-Буд» обратилась в Окружной административный суд города Киева с иском к Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины про признание противоправным решения об аннулировании разрешения на строительство комплекса апартаментов «La Mer» в Одессе.  Об этом на странице в Facebook сообщил адвокат Дмитрий Ткаченко.  ГАСИ Украины 4 октября по результатам проверки аннулировало … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР