Троє депутатів Краматорської міської ради невчасно подали декларації до Єдиного державного реєстру

27 грудня 2018 р. 22:49

Відповідно ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», всі депутати місцевих рад, зобов’язані щороку до 1-го квітня подавати декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
 

В Єдиному державному реєстрі декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування оприлюднені всі е-декларації 42-х (100%) депутатів Краматорської міської ради за 2017 рік. Термінів подачі е-декларації до 1-го квітня дотрималось  39 з 42 (93%) депутатів Краматорської міської ради.

Якщо порівнювати  з показниками минулого року оцінки діяльності депутатів Краматорської міської ради за цим критерієм, то в минулому році депутатів, які вчасно подали декларацію було 30 (71%). 

«Перевіривши подання е-декларацій депутатами Краматорської міської ради та їх оприлюднення в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ми можемо сказати, що всі 42 депутата Краматорської міської ради подали свої декларації за 2017 рік. Порівнюючи за цим критерієм результати минулорічної атестації з результати цього року, ми також можемо спостерігати позитивні зміни. Оскільки в минулому році депутатів, які дотримались строку подачі е-декларації було 30 осіб, то в цьому році їх вже 39», - розказує аналітик ГО «Точка доступу» Ілля Перекрестов – «Хоча є один нюанс. В минулому році депутатам місцевих рад крайній термін подачі е-декларації було продовжено на місяць, до 1-го травня. Таке відтермінування було викликано тим, що вони подавали відповідну звітність вперше», - підкреслив аналітик. 

Дивлячись на дату оприлюднення декларацій в Єдиному державному реєстрі, то можна зробити висновок, що 3 депутата не дотримались строків передбачених законом, а саме: Нечволода Євген – оприлюднив декларацію 3 квітня 2018 року, Безсонний Андрій – оприлюднив декларацію 15 липня 2018 року та Сапетко Ігор – оприлюднив декларацію 5 квітня 2018 року.

«Відбувався збій в програмі при подачі електронної декларації. Офіційні запити до служби підтримки у мене зареєстровані в електронній скриньці» - прокоментував ГО «Точка доступу» Андрій Безсонний, депутат Краматорської міської ради.

Що стосується Сапетко Ігоря, то в Єдиному державному реєстрі декларацій ім’я, прізвище та по-батькові написані російською мовою. В минулому році, Сапетко Ігор зробив ту ж саму помилку в поданні е-декларації.

Також, порівнюючи з результатами минулого року діяльності депутатів за цим критерієм, то в минулому році помилки зробили 4 депутата Краматорської міської ради.
Жоден депутат Краматорської міської ради не оприлюднив свою декларацію на сайті ради.

«Також позитивні зміни можна спостерігати і в тому, що в минулому році депутатів які зробили помилки в е-декларації було 4, то в цьому році це 1 депутат Сапетко Ігор, який заповнив в е-декларації ім’я, прізвище та по-батькові російської мовою, що створює незручності для пошуку е-декларації в Єдиному реєстрі декларації, виборцям та мешканцям міста для ознайомлення з нею», - підсумував аналітик ГО «Точка доступу» Ілля Перекрестов. 

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Донецькій області звертайтесь до: ГО «Точка доступу», tochkadostupugo@gmail.com

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». В місті Краматорськ за реалізацію ініціативи відповідає ГО «Точка доступу».

           

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили в розшук колишнього міністра екології та природокористування Миколу Злочевського. Про це повідомили у в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ України.  Дата оновлення сторінки про розшук посадовця - 10 серпня 2020 року. Місце зникнення - Одеса.   1 липня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного … читати далi

Ухваливши рішення про передачу із власності підпорядкування Центру екстреної медичної допомоги автомобілів «швидкої допомоги» класу «В» та «С»,  районним радам, сільським радам і об'єднаним територіальним громадам депутати Одеської міської ради перевищили свої повноваження.  Про це під час брифінгу повідомив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  За його словами, депутати не мали таких повноважень, … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд задовольнив вимоги Державної служби з надзвичайних ситуацій та повністю зупинив  експлуатацію об`єктів Одеського національного медичного університету шляхом їх відключення від джерел електропостачання. Про це йдеться у рішенні суду.  Наразі від електроенергії мають бути відімкненими об'єкти виша, які розташовані за адресами: провулок Валіховський, 2,3,3а, вулиця Мечникова, 2, 32, вулиця Пастера, 2, … читати далi

По состоянию на 10 августа, в Одесской области зарегистрировано 4423 случая коронавирусной болезни. Из них в Одессе подтверждено 1493 случая, из которых 235 пациентов находится на стационарном лечении в городской клинической инфекционной больнице, все жители города Одессы. Об этом рассказала и.о. директора департамента здравоохранения Одесского городского совета Надежда Гончаренко. Так же она … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР