За менеджмент проєкту із зеленого туризму в Рені заплатять понад 2 мільйони

30 листопада 2021 р. 15:20

ProZorro Одеса тендер

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області оголосив тендер для обрання компанії, якій заплатять за зовнішню експертизу – менеджмент впровадження проекту "Розвиток та просування зеленого туризму в придунайському секторі басейну Чорного моря".

Відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro.

Йдеться про район Кагул, Республіка Молдова; Рені, Україна, повіт Галац, Румунія. Експертизу планується проводити в сім етапів:

Очікувана вартість закупівлі: 2,1 мільйонів гривень, з яких:

  • 2021 рік – 210 тис. грн,
  • 2022 рік – 1 млн 260 тис. грн,
  • 2023 рік – 630 тис. грн.

Діяльність проекту передбачає розробку політики та створення транскордонного туристичного кластеру між Кагулом (Республіка Молдова), Рені (Україна) та Галацом (Румунія), що стимулюватимуть розвиток прикордонного туризму, включаючи зелений, сприятимуть підвищенню якості туристичних послуг, збільшенню кількості туристів у регіоні, покращенню якості життя місцевих громад.

Нагадаємо, будівлю під транскордонний центр боротьби зі злочинністю в Ізмаїлі відремонтують за 11 мільйонів.

28 вересня в Ізмаїлі пройшов регіональний бранч з нагоди десятиріччя європейського співробітництва в рамках програми «Румунія-Україна». В ньому взяли участь представники органів місцевого самоврядування Одещини, румунські партнери та журналісти. 

У квітні була підписана угода в рамках транскордонного проєкту «CBC-SAFETY - Попередження і боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна», однією зі сторін-учасників якого Ізмаїл.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Станом на 19 січня в системі "Прозорро.Продажі" оголошено 3 тис. 10 земельних аукціонів, з них 1 тис. 975 аукціонів з оренди землі та 1 тис. 35 із її відчуження. Про це повідомляють у системі електронних аукціонів. В свою чергу, директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Алла Стоянова повідомила, … читати далi

Служба безпеки України затримала керівницю одного з управлінь Южненської міської ради Одеської області під час отримання нею 225 тисяч гривень. Як повідомили у пресслужбі СБУ, слідство переконане, що гроші вона отримала в якості хабаря. В СБУ стверджують, що жінка запровадила схему вимагання "відкатів" у місцевих підприємців, які виконували роботи, що … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує наступного тижня 12 осіб для надання пояснень про можливі порушення вимог антикорупційного законодавства України. Про це йдеться в пресслужбі НАЗК. Серед них колишній прокурор відділу прокуратури Одеської області Ігор Кушнір, в якого агенти НАЗК намагаються з'ясувати причини несвоєчасного подання декларації. Разом з … читати далi

Національна поліція України впродовж минулого року зареєструвала 189 кримінальних проваджень стосовно перешкоджання діяльності, погроз або насильства щодо журналістів, найбільше з яких зафіксовано у Києві, Одеській, Львівській, Харківській та Київській областях. Як зазначили у пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Одеській області, в країні за 2021 рік повідомлено про підозру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР