Теплодару створять інженерно-топографічний план за 400 тисяч

24 листопада 2021 р. 11:41

ProZorro Теплодар тендер

Виконавчий комітет Теплодарської міської ради Одеського району Одеської області оголосив тендер для відбору компанії, яка має  створити інженерно-топографічний план.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

План має бути виконаний у масштабі 1:2000 за матеріалами аерофотозйомки на територію Теплодару. План використовуватимуть у геоінформаційних системах для створення ГІС-бази даних містобудівного кадастру, а також як картографічну основу для геопорталу та  інвентаризації об'єктів нерухомості й інфраструктури. 

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 400 тисяч гривень має відбутися 17листопада, а розробити план слід до 27 грудня 2021 року.

Нагадаємо, виконавчий комітет Одеської міської ради планує на засіданні 25 листопада затвердити схему зонування місць розташування електросамокатів та інших індивідуальних електричних засобів пересування на об’єктах благоустрою міста.

Проєктувальники запропонували виділити у місті близько 130 місць для паркування, причому майже всі – у Приморському районі. У Малиновському районі передбачено лише 11 парковок, у Київському – два, а у Суворовському взагалі жодної. Причому на кожному паркуванні допускається зберігання не більше п'яти електросамокатів.

У жовтні виконком вже затвердив схему зонування режимів експлуатації електросамокатів та інших індивідуальних електричних засобів пересування на об’єктах благоустрою Одеси із допустимою швидкістю руху у кожній зоні.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд держмайна України планує приватизувати ДП "Усть-Дунайський морський торговельний порт" у першому кварталі 2022 року. У Фонді зазначили, що після включення єдиного майнового комплексу ДП "Усть-Дунайський морський торговельний порт" до переліку об'єктів малої приватизації було проведено інвентаризацію майна підприємства, повідомляє Бізнес Цензор. Встановлено необхідність оформлення документів, що засвідчують право власності … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 1 тисячу 232 нових випадки інфікування в Одеській області за добу 8 грудня та 19 летальних випадків. Це в чотири рази більше, ніж 7 грудня та на п'ять летальних випадків більше, ніж тоді. Зростання спостерігається також … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про виділення коштів на придбання подарунків та дипломів для нагородження переможців та учасників конкурсу "Кращий інноваційний проєкт". Згідно з розпорядженням, департамент фінансів Одеської міської ради має перерахувати колегам з департаменту економічного розвитку 51 тисячу 740 гривень. За ці гроші департамент економічного розвитку має … читати далi

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське – Миколаїв (через м. Вознесенськ). Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Як зазначається в системі аукціон відбувся 8 грудня за участі трьох компаній: Товариство … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР