Ремонт зрошувальних систем у двох районах Одещини коштуватиме 179 мільйонів

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосив два тендери для обрання підрядників, які відремонтують зрошувальні системи у Болградському та Білгород-Дністровському районах.

Відповідна інформація доступна на сайті системі електронних закупівель Prozorro.

Зокрема йдеться про капітальний ремонт напірного трубопроводу НСОКП – НС «Банівка» Банівської зрошувальної системи Болградського району та про реконструкцію насосних станцій та гідротехнічних споруд Білгород-Дністровської зрошувальної системи Білгород-Дністровського району.

Обидва аукціони мають відбутися 8 листопада, а роботи за обома мають завершитися 1 серпня 2022 року. Загальна очікувана вартість закупівлі 179 мільйонів 625,7 тисяч гривень.

Білгород-Дністровську зрошувальну систему, покликану забезпечувати полив 14 тис. 584 гектарів сільськогосподарських земель, ввели в експлуатацію в 1981-1987 роках. Джерело зрошення - річка Дністер, вода якої з підводного каналу довжиною 8,2 км подається на головну насосну станцію.

До складу системи входить 90 км відкритих і закритих каналів-трубопроводів, 17 насосних станцій, 56 регулюють гідротехнічних споруд.

Ремонт Банівської системи передбачає:

  • Заміну ділянки трубопроводу НСП-4 – НСП «Банівка» НТ-1 Ду=900 мм ПК0+00…ПК21+00 довжиною 2100 м на пластикові труби.
  • Заміну ділянки трубопроводу НСП-4 – НСП «Банівка» НТ-2 Ду=900 мм (ПК 43+00 ... ПК 69+00) довжиною 2600 м на пластикові труби
  • Заміну ділянки трубопроводів Ду=520 мм на ділянці НСП "Банівка" - НС ОКП "Банівка" Ду 500 мм довжиною 2300 м (ПК+000…ПК23+00).
  • Встановлення регулюючих колодязів з засувками у кількості 5 шт.
  • Виконання низки земельних робіт, монтажних робіт відповідно до відомостей обсягів будівельних і монтажних робіт: Спорожнення із напірного водогону МКр запроєктовано в понижених точках трубопроводу і існуючі балки на пікетах ПК0+7,3; ПК24+21,2; ПК43+24,5; ПК50+63; ПК56+10,7 та на  напірному водогоні 2МКр на пікетах: ПК8+95; ПК23; ПК33+88,4; ПК42; П52+36,6.

Конструкція водовипусків прийнята в вигляді сухого та мокрого колодязів. 

Проєктом передбачається зрізка рослинного грунту, виїмка мінерального грунту, демонтаж існуючого трубопроводу 2МКр Д=920 мм та МКр Д=520 мм, встановлення колодязів з засувками, влаштування випусків, монтаж нового трубопроводу, зворотня засипка траншеї мінеральним грунтом.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР