Палац спорту в селі на Одещині відремонтують за 5 мільйонів

13 вересня 2021 р. 09:59

ProZorro Одеса тендер

Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області оголосив тендер для обрання підрядника, якому заплатять за капітальний ремонт Палацу спорту ім. М.Г. Миндру.

Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro.

Палац спорту розташований в селі Кам'янка. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 5 мільйонів 101,7 тисячі гривень має відбутися 28 вересня. А роботи планують завершити до 15 грудня 2021 року.

Микола Миндру народився в Кам'янці, коли вона була ще селом Ташбунар румунського жудеця Ізмаїл — депутат Ради Союзу Верховної Ради СРСР 11-го скликання (1984—1989) від Одеської області. 

У 1989 році створив сільськогосподарський кооператив, а у 1990 році — асоціацію сільськогосподарських підприємств «Прогрес» села Кам'янки Ізмаїльського району Одеської області, яку очолював до смерті у 2002 році.

У рідному селі Кам'янці встановлено погруддя Миколи Миндру.

Нагадаємо, відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області оголосив тендер на ремонт стадіону. 

Раніше Визирська сільська рада Одеського району Одеської області оголосила тендер для обрання підрядника, якому сплатять за капітальний ремонт паркової зони по вулиці Дунаєва в селі Першотравневому. Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro.

Кароліно-Бугазька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області оголосила тендер для пошуку підрядника, якому заплатять за реконструкцію частини будівлі «колишньої їдальні» під адміністративну будівлю та центр надання адміністративних послуг.

Сергіївська селищна рада оголосила тендер для обрання підрядника, якому заплатять за поточний середній ремонт мосту через Будацький лиман в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР