Одеський департамент туризму придбає фрагменти суден різних епох мореплавства

29 жовтня 2021 р. 16:29

Одеса Одеська міська рада

Департамент культури та туризму Одеської міської ради оголосив тендер для обрання компанії, в якої придбає дерев’яні фрагменти суден різних епох мореплавства в натуральну величину.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

Зокрема йдеться про носову частину фінікійського корабля «Мелькарт» з дерев’яною прикрасою та носову таранну частину грецької уніреми «Афіна» з такими дерев’яними прикрасами, як:

  • голова вепря;
  • маска Афіни;
  • дерев’яний фрагмент акропостеля.

Також пропонується придбати:

  • носову частину драккара вікінгів «Норман» з дерев’яною прикрасою - головою та шиєю дракона; 
  • носову частину слов’янської лад’ї «Анна» з дерев’яною прикрасою - слов’янською птахою щастя «Рарог».

А також предмет з деревини, що імітуючий розкоп затонулої античної галери.

Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 500 тисяч гривень має відбутися 11 листопада, а строк поставки товарів - 25 грудня 2021 року.

Нагадаємо, компанія Google на запит Державного агентства розвитку туризму надала інформацію про топ туристичних об’єктів, місць та напрямків в Україні за кількістю пошукових запитів Google-Maps&Search за 9 місяців 2021 року. 

У червні Державне агентство з розвитку туризму нарахувало в Одеській області 15 п'ятизіркових готелів. За цим показником регіон випереджає усі інші області країни.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з другой спроби зміг продати з аукціону готель «Вікторія» на узбережжі Чорного моря в Одесі, а також 862 одиниці основних засобів. 

Перше в Україні легальне казино відкрилося в Одесі у готелі «Gagarinn Hotel». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР