Одеські аудитори знайшли порушення на майже 3 мільярди в закупівлях цього року

03 вересня 2021 р. 09:43

ProZorro Одеса аудит тендер

Упродовж січня – серпня 2021 року аудитори Південного офісу Держаудитслужби провели моніторинг 339 процедур закупівель товарів, робіт та послуг та 19 перевірок закупівель, якими охоплено закупівель на суму понад 4 мільярди гривень.

За результатами проведених моніторингів встановлено порушень у сфері закупівель за 310 процедурами закупівель на суму 2,7 млрд грн.

Попереджено витрачання коштів за 98 процедурами закупівель на 749 млн грн, з них:

  • відмінено 56 процедур на суму понад 673 млн грн;
  • розірвано 42 договори на майже 76 млн грн.

Проведеними перевірками закупівель встановлено порушень на суму 182 млн грн.

За результатами проведених моніторингів та перевірок закупівель складено 60 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 164-14 КУпАП, 27 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Найсуттєвіші порушення:

  • невірне визначення предмету закупівлі (за 24 процедурами вартістю понад 971 млн грн);
  • складання тендерної документації або внесення змін до неї (за 166 процедурами вартістю понад 707 млн грн);
  • порушення законодавства, допущені замовниками під час розгляду тендерних пропозицій та невідміни торгів (за 54 процедурами вартістю 478,2 млн грн).

Нагадаємо, працівники Південного офісу Держаудитслужби закінчили ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму більш як 5 мільйонів гривень. 

За січень – червень 2021 року працівники Південного офісу Держаудитслужби провели 31 ревізію, 7 аудитів, 17 перевірок закупівель. За результатами проведених ревізій працівники офісу виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 394,1 млн грн, завдяки чому об’єкти контролю відшкодували 107,8 млн грн втрат. 

Південний офіс Державної аудиторської служби перевірив закупівлі Управління містобудування, землевпорядкування та комунального майна Біляївської міської ради щодо будівельних робіт приміщень та будівель Біляївської загальноосвітньої школи №2 І–ІІІ ступенів (прибудова приміщень актової зали та учбових класів у Біляївці Одеської області). 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

Депутати Ізмаїльської міськради планують на пленарному засіданні 19 сесії розглянути текст звернення до Одеської облради з пропозицією про передачу до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади КП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради. Відповідний проєкт рішення був включений у порядок денний напередодні проведення сесії, запланованої на 28 січня. Як йдеться … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР