Для капремонту ліцею в Одесі обрали дорожчу компанію

13 вересня 2021 р. 10:52

ProZorro Одеса тендер

Управління капітального будівництва Одеської міської ради провело тендер для обрання компанії з капітального ремонту будівлі та елементів благоустрою прилеглої території Одеського ліцею «Ланжеронівський» за адресою: м. Одеса, пр-т Гагаріна, 6.

Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro.

У перелік робіт входять утеплення фасадів будівель ліцею, ремонт ґанків та приямок, улаштування покрівлі, виготовлення пожежної драбини, встановлення лав, урн, флагштоків та ін.

Аукціон відбувся 7 вересня, і в ньому взяли участь дві компанії: товариство з обмеженою відповідальністю "Центр реконструкції та будівництва" та товариство з обмеженою відповідальністю "Ігвестиційно-будівельна компанія "Квадр"". Найбільш вигідною була пропозиція саме останнього - 27 мільйонів 756,8 тисячі гривень проти 27 мільйонів 824,3 тисячі гривень в конкурента. Проте переможцем визнали "Центр реконструкції та будівництва".

Пропозицію ТОВ "Квадр" відхилили через невідповідність документів, наданих у складі пропозиції, вимогам тендерної документації, затвердженої рішенням тендерного комітету, а саме:

  • відсутнє забезпечення тендерної пропозиції;
  • документи тендерної пропозиції надано не у форматі - «pdf»
  • та інше.   

Це був вже другий аукціон за цією закупівлею; в першому. що відбувся 2 серпня, забажав брати участь лише "Центр реконструкції та будівництва".

За даними реєстру юридичних осіб, товариство з обмеженою відповідальністю "Центр реконструкції та будівництва" засновано у 2005 році. Засновники: Олег Корчмар, Микола Щепров, Юрій Скляренко

Нагадаємо, Господарський суд Одеської області став на бік Одеської міської ради та розірвав угоду купівлі-продажу, укладену між Одеською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Джексонвіль». 

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський" - колишній санаторій "Лермонтовський" - оголосив тендер для обрання підрядника, який зробить капітальний ремонт асфальтного покриття.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР