YouControl запустив модуль з деклараціями суддів і кандидатів з даними про родичів

19 листопада 2020 р. 19:16

YouControl декларація суд

Судді, помічники суддів, кандидати на посаду, їхні родичі входять до кола суб'єктів електронного декларування в Україні.

Їх декларації тепер в модулі YouControl People.

«Блок "ВККСУ" (Вища кваліфікаційна комісія суддів України) з'являється в досьє, якщо фізична особа, яку ви перевіряєте – суддя, кандидат на посаду судді або родич судді», - пояснюють аналітики YouControl.

Блок розділений на дві частини. В одній показуються декларації людини, якщо вона подавала декларацію у якості судді або кандидата на посаду судді:

 • ПІБ;
 • Місце роботи;
 • Посада;
 • Звітний період подачі декларації;
 • Кількість родичів, зазначених у декларації;
 • Посилання на завантаження декларації в PDF.

Друга частина показує дані про родинні зв'язки декларантів.

У деклараціях вони вказують всіх родичів, що обіймають певні посади:

 • ПІБ;
 • Місця роботи за останні 5 років;
 • Посади із зазначенням термінів за звітний період;
 • Вид родинних відносин;
 • Наявність спільного майна.

Автори модулю зазначають, що система може відображати людину одночасно у двох частинах блоку – наприклад, як суддю і як родича іншого судді. За словами розробників, це зумовлено існуванням 226 так званих «суддівських кланів» серед 5 тисяч 584 суддів.

Для того, щоб перевірити дані про декларування доходів і майна суб'єктами декларування, відкрийте модуль YouControl People на головній сторінці сайту YouControl і введіть ПІБ у відповідних полях.

Нагадаємо, напередодні виборів депутатів місцевих рад та голів розробники сервису YouControl зібрали дані про кандидатів в депутати та голови у інструменті «передвибочий сканер», який розмістили на своїй сторінці. 

А раніше аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за минулий тиждень склало та направило до суду 14  адміністративних протоколів. За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено 3 адміністративних протоколи щодо таких осіб: Ольга Жукова, начальниця відділу Державного агентства автомобільних доріг України;  Вікторія Попович, колишня начальниця відділу Управління державної казначейської служби у … читати далi

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області затримали начальника одного з відділень територіального центру Міністерства оборони одразу після одержання 6 тисяч доларів США у якості другої частини від обумовленої суми неправомірної вигоди. Про це повідомили  у пресслужбі управління. За даними поліції, чоловік налагодив схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадян за допомогу … читати далi

Одеська обласна рада передбачила виділення 25 мільйонів гривень в рамках програми підтримки агропромислового комплексу «Аграрна Одещина». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Одеської обласної адміністрації Олег Муратов.  За його словами, п'ята частина з цих грошей буде спрямована на часткову компенсацію за електроенергію для подачі на зрошувані землі, по три мільйони … читати далi

Одеський муніципалітет зобов'язав орендаря пляжу в Аркадії демонтувати настил, який компанія почала будувати буквально в морі.  Про це повідомив заступник начальника Управління інженерного захисту території міста і розбиття узбережжя Одеської міськради Віталій Парфьонов.  За його словами, в товариства з обмеженою відповідальністю "Одесит-2017" не було дозвільних документів на улаштування настилу та паспорту пляжу.  … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР