YouControl запустив модуль з деклараціями суддів і кандидатів з даними про родичів

19 листопада 2020 р. 19:16

YouControl декларація суд

Судді, помічники суддів, кандидати на посаду, їхні родичі входять до кола суб'єктів електронного декларування в Україні.

Їх декларації тепер в модулі YouControl People.

«Блок "ВККСУ" (Вища кваліфікаційна комісія суддів України) з'являється в досьє, якщо фізична особа, яку ви перевіряєте – суддя, кандидат на посаду судді або родич судді», - пояснюють аналітики YouControl.

Блок розділений на дві частини. В одній показуються декларації людини, якщо вона подавала декларацію у якості судді або кандидата на посаду судді:

 • ПІБ;
 • Місце роботи;
 • Посада;
 • Звітний період подачі декларації;
 • Кількість родичів, зазначених у декларації;
 • Посилання на завантаження декларації в PDF.

Друга частина показує дані про родинні зв'язки декларантів.

У деклараціях вони вказують всіх родичів, що обіймають певні посади:

 • ПІБ;
 • Місця роботи за останні 5 років;
 • Посади із зазначенням термінів за звітний період;
 • Вид родинних відносин;
 • Наявність спільного майна.

Автори модулю зазначають, що система може відображати людину одночасно у двох частинах блоку – наприклад, як суддю і як родича іншого судді. За словами розробників, це зумовлено існуванням 226 так званих «суддівських кланів» серед 5 тисяч 584 суддів.

Для того, щоб перевірити дані про декларування доходів і майна суб'єктами декларування, відкрийте модуль YouControl People на головній сторінці сайту YouControl і введіть ПІБ у відповідних полях.

Нагадаємо, напередодні виборів депутатів місцевих рад та голів розробники сервису YouControl зібрали дані про кандидатів в депутати та голови у інструменті «передвибочий сканер», який розмістили на своїй сторінці. 

А раніше аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

11 з 28 малих проєктів «Громадського бюджету-2021» отримають фінансування згідно з підсумками онлайн-голосування. Про це повідомили на онлайн-платформі «Соціально активний громадянин». Муніципальна онлайн-платформа «Соціально активний громадянин» включає в себе п'ять напрямків, спрямованих на взаємодію влади з територіальною громадою та участю одеситів в управлінні містом: Сервіс подачі електронних петицій, Громадський бюджет, Громадське обговорення, Запити на … читати далi

Верховна Рада України прийняла законопроєкт №4429 "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".  В проєкті зазначається, що матеріальна допомога – це одноразова виплата у розмірі вісім тисяч гривень, яку можна … читати далi

Кореспондент Ізбіркому виявив, що з запису трансляції першої сесії Одеської обласної ради, яке відбулося вчора вночі, зникла частина з проведенням самої сесії, яка розпочалася о 23:25.  Трансляція тривала до завершення сесії, тобто до 4 години ранку. Тепер процес голосування, обрання голови облради та розподіл комісій незафіксовано.   Видання ІзбірКом звертається до керівництва … читати далi

Первое пленарное заседание Измаильского районного совета в новых границах состоялось 4 декабря. Открыл заседание и представил результаты выборов и депутатский корпус глава измаильской районной ТВК Игорь Панчев. Спокойной и дружеской сессии не получилось, поскольку распределение должностей оказалось не простым для новоизбранных депутатов. Всего, по результатам выборов, депутатский корпус районного совета … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР