YouControl запустив модуль з деклараціями суддів і кандидатів з даними про родичів

19 листопада 2020 р. 19:16

YouControl декларація суд

Судді, помічники суддів, кандидати на посаду, їхні родичі входять до кола суб'єктів електронного декларування в Україні.

Їх декларації тепер в модулі YouControl People.

«Блок "ВККСУ" (Вища кваліфікаційна комісія суддів України) з'являється в досьє, якщо фізична особа, яку ви перевіряєте – суддя, кандидат на посаду судді або родич судді», - пояснюють аналітики YouControl.

Блок розділений на дві частини. В одній показуються декларації людини, якщо вона подавала декларацію у якості судді або кандидата на посаду судді:

 • ПІБ;
 • Місце роботи;
 • Посада;
 • Звітний період подачі декларації;
 • Кількість родичів, зазначених у декларації;
 • Посилання на завантаження декларації в PDF.

Друга частина показує дані про родинні зв'язки декларантів.

У деклараціях вони вказують всіх родичів, що обіймають певні посади:

 • ПІБ;
 • Місця роботи за останні 5 років;
 • Посади із зазначенням термінів за звітний період;
 • Вид родинних відносин;
 • Наявність спільного майна.

Автори модулю зазначають, що система може відображати людину одночасно у двох частинах блоку – наприклад, як суддю і як родича іншого судді. За словами розробників, це зумовлено існуванням 226 так званих «суддівських кланів» серед 5 тисяч 584 суддів.

Для того, щоб перевірити дані про декларування доходів і майна суб'єктами декларування, відкрийте модуль YouControl People на головній сторінці сайту YouControl і введіть ПІБ у відповідних полях.

Нагадаємо, напередодні виборів депутатів місцевих рад та голів розробники сервису YouControl зібрали дані про кандидатів в депутати та голови у інструменті «передвибочий сканер», який розмістили на своїй сторінці. 

А раніше аналітики YouControl перевірили дані про великих платників опубліковані Державною фіскальною службою України в січні та визначили, що не всі з них «дожили» до вересня.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Одеської області розпочав розгляд справи проти Одеського національного медичного університету щодо боргу за енергопостачання. Про це йдеться на сайті суду. Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська обласна енергопостачальна компанія" вимагає стягнути з Одеського національного медичного університету майже 600 тисяч гривень. Минулого року Одеський окружний адміністративний суд повністю … читати далi

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року. Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської міської ради засідань своїх постійних депутатських комісій ІзбірКом розповідав раніше. Цього разу ми проаналізували дисципліну відвідування депутатами пленарних … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України в своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 368 нових випадків інфекції та 23 нових летальних випадки, зафіксованих за добу 6 грудня в Одеській області. 8 тисяч 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 … читати далi

Міністерство інфраструктури України у 2022 році планує провести чотири або шість концесійних конкурсів у Чорноморському, Одеському, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. Про це повідомив заступник міністра Юрій Васьков на інфраструктурному дні Європейської бізнес-асоціації у Києві, інформує hubs. Він уточнив у презентації, що у випадку Чорноморського порту йдеться про перший і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР