НАЗК викликає для пояснень експосадовця казначейської служби та начальника Держрибагентства

20 жовтня 2020 р. 21:36

НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує 29 осіб для надання пояснень стосовно можливих порушень вимог Законів України «Про запобігання корупції» та «Про політичні партії в Україні».

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

Серед запрошених колишня начальниця відділу Державної казначейської служби України у Балтському районі Одеської області Вікторія Попович та начальник Управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області Владислав Чабан.

Перша цікавить у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації, а другого викликали повторно для пояснень стосовно можливих порушень вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Щоб з’ясувати обставини можливих порушень порядку подання фінансової звітності, запрошуються такі представники політичних партій:

Дмитро Добродомов («Громадський рух "Народний контроль"»);

Григорій Демченко («Союз. Чорнобиль. Україна»);

Олена Скоморощенко («Соціал-демократична партія України»);

Володимир Мідзяновський («Всеукраїнське об’єднання "Вільність і справедливість"»);

Лідія Шевченко («Нова демократія»);

Ласло Зубанич («Демократична партія угорців України»);

Андрій Кисельов («Альянс За Соціальну Справедливість»);

Едуард Коваленко («Соціал-патріотична асамблея слов’ян»);

Михайло Ямненко («Козацька українська партія»);

Андрій Товстий («Народна опозиція»).

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало сім повних перевірок декларацій за результатами моніторингу способу життя. 

Раніше депутат Одеської міської ради Олег Етнарович приховав при складанні електронної декларації інформацію про 27 мільйонів 400 тисяч гривень. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

С 1 января на энергетическом рынке Украины вступает в силу RAB-регулирование для операторов систем распределения, что увеличит стоимость электроэнергии для населения. По словам нового исполняющего обязанности министра энергетики Юрия Бойко, с 1 января тариф НЭК «Укрэнерго» будет не ниже 31 копейки за переданный киловатт-час и все это приводит к стоимости … читати далi

Інформація про можливе знаходження вибухових пристроїв в п'яти школах Одеси надійшла на електронну адресу поліції 26 листопада. Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області, за адресами навчальних закладів, що знаходяться у Приморському, Малиновському та Київському районах міста, скеровані вибухотехніки, кінологи, рятувальники та слідчо-оперативні групи територіальних відділів поліції. … читати далi

Судьи Киевского районного суда Одессы 25 ноября допросили очередного свидетеля по делу о пожаре в детском оздоровительном лагере «Виктория» - экс-спасателя Михаила Вовка, который с 2015 по 2020 годы занимал должность заместителя начальника Главного управления ГСЧС в Одесской области. Спасатель повторил звучавший ранее тезис, что делать деревянные корпуса для детей 2-этажными было нельзя, но … читати далi

Студенти-історики під керівництвом професора Андрія Красножона та за участю відомого всім історика і краєзнавця Олександра Бабича 26 листопада розпочали знімати плитку на Приморському бульварі в Одесі.  Як пояснив директор відділення Інституту національної пам'яті в Одесі Сергій Гуцалюк, офіційно розкопки проводять Одеський державний педагогічний університет ім. Ушинського та Інститут археології України.  Дослідники … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР