Mercedes замість Volkswagen та 200 тисяч "баксів" у готівці: що задекларував голова Одеської ОДА Максим Куций

01 червня 2020 р. 10:56

ОДА декларація

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций подав щорічну електронну декларацію за 2019 рік.

Відповідний документ опублікований на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

Згідно з е-декларацією, до родини Максима Куцого входить його дружина Вероніка Куца та син.

Очільник Одещині має у власності 1,2 тис. кв. м землі, яка розташована у Старій Петрівці Вишгородського району на Київщині. Також він є співласником квартири (61,8 кв. м) у Києві. Його дружина Вероніка є співласницею квартири (70,5 кв. м), яка теж розташована у столиці. 

Торік Максим Куций придбав Mercedes-Benz E350 4Matic, 2012 року, на який витратив 558 тис. грн. Крім того, у нього є ще автомобіль Audi A4 S line, 2011 року випуску. У декларації за 2018 рік, яку він подавав як кандидат на посаду голови Одеської ОДА, була вказана автівка Volkswagen Passat RLine, 2017 року випуску, проте у новій декларації цього автомобіля вже нема, проте вказано, що Максим Куций отримав дохід від відчудження рухомого майна у розмірі 540 тис. грн. Таким чином, виходить що він продав цей автомобіль. Вероніка Куца транспортних засобів не має. 

З цінних речей голова ОДА задекларував два своїх наручних годинника та наручний годинник дружини.

Вероніка Куца має корпоративні права у наступних компаніях: ТОВ "Сервіс та Менеджмент" (100%), ТОВ "Медійний Партнер" (100%) та ТОВ "Цифрове Партнерство" (90%).

Торік на посаді голови Одеської ОДА Максим Куций заробив 63 тис. 143 грн, ще 88 тис. 316 грн він отримав у якості заробітної плати у ТОВ "Сервіс та Менеджмент" (100%), а дохід від надання майна в оренду цій компанії склав 466 грн. Також очільник області отримав понад 158 тис. грн у якості процентів від банківських вкладів. Його дружина у 2019 році отримала заробітну плату у ПРАТ АБІНБЕВ ЕФЕС Україна в розмірі 475 тис. 514 грн.

У готівці Максим Куций зберігає 200 тис. доларів, а Вероніка Куца - 80 тис. долларів. На банківських рахунках голова ОДА має майже 2,3 млн грн, понад 57,2 тис. доларів, та 3 тис. 72 євро. Його дружина банківських рахунів не має.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский областного лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины, лабораторно подтвердил на утро 7 июля в Одесской области 1 тисячу 919 случаев COVID-19. То есть за последние сутки в регионе зафиксированы 36 новых случаев инфицирования и 14 из них в Одессе.  Как сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета, по данным на утро 7 июля, на стационарном … читати далi

Согласно Генеральному плану развития Одессы планируемая альтернативная дорога общего пользования для проезда фур в Одесский порт будет проходить по улице Проектной. Об этом сообщили во время рабочей встречи городского головы и представителей муниципалитета с представителями ГП «Администрация морских портов Украины» и Государственного агентства автомобильных дорог Украины (Укравтодор). Кроме того, проектом строительства … читати далi

Громадська організація «Центр всебічного, фізичного і психологічного розвитку інвалідів і дітей-інвалідів «А-Б-в-г-Дейка»» розпочало реконструкцію дитячого садка в провулку Каркашадзе. Про це повідомила депутат Одеської міської ради Ольга Квасницька. «Реконструкція дитячого садка в провулку Каркашадзе почалася! Тільки не службами міста, а громадською організацією. «А-Б-В-Г-Дейка» - «поцупила» дитсадок з комунальної власності, підло, і з порушенням … читати далi

Служба у справах дітей Одеської обласної адміністрації змінює персонал Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (колишній притулок «Світанок»), а також роблять в ньому ремонт. Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций, який відвідав колишній притулок.  Також, за його словами, в ОДА повністю переглянули виховний процес, а найближчим часом служба у справах дітей оголосить конкурс на посаду … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР