Депутат облради Маслов задекларував 81 ікону, а Баранський - 20: що ще вказали обранці у деклараціях

Депутати Одеської обласної ради подали щорічні декларації за 2019 рік.

Електронні документи опубліковані на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

ІзбірКом вже розповідав, хто з депутатів має найбільші статки, хто володіє найбільшою площею землі та нерухомості.  Також ми проаналізували, хто з депутатів та які цінні речі задекларував.

Лідером за кількістю дорогих годинників є родина Володимира Осіпова: він має шість годинників, а його дружина - чотири. Крім того, він вказав, що він та його дружина мають по дорогому британському телефону фірми  Vertu. 

Віктор Баранський у декларації  вказав колекцію з 20 ікон, датованих ХІХ-ХХ століттям та ще п’ять ікон, які належать йому. Крім того, Баранський є власником семи картин, ще одну картину має його дружина. Також вона володіє антикварним виробом, проте яким саме, не надала інформацію, як і інформацію стосовно дорогої речі, яка у декларації вказана словом “Інше”. Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах у 2019 році Віктор Баранський балотувався у Верховну Раду, проте програв "Слузі народу" Артему Дмитруку.

Колега Баранського Віталій Саутьонков теж задекларував пару ікон невідомого автора, три картини, автор яких також невідомий, три своїх годинника, ювелірні вироби дружини та антикварний виріб, який теж належить Ользі Саутьонковій. Як і у випадку з Баранським, дружина депутата не “зізналася” йому, що то за цінна річ. Варто зазначити, що наприкінці минулого року НАЗК взялося перевіряти декларацію Віталія Саутьонкова. Причиною перевірки стало звернення громадських діячів через будинок, який депутат не вказав у своїй декларації. 

Ще один поціновувач прекрасного - Юрій Маслов. Він є власником зібрання картин XVIII - XX ст. у кількості 51 одиниця; зібрання ікон XVI - XX ст. - 81 одиниця; зібрання стародавніх друків та книг XVI - XX ст. - 151 одиниця, зібрання старожитностей XVII - XIX ст. - 15 одиниць; зібрання стародавніх карт XVI - XIX ст. - 27 одиниць. Також він задекларував 12 годинників різних марок, дві мисливські рушниці 12 калібру Sull та одну МЦ; по чотири одиниці персональних або електронних пристроїв фірм Bang & Olufsen та Naim, чотири одиниці акустичної системи Gradient; запонки із дорогоцінних металів; фотообладнання та оптичні прилади Leica, Zeiss, Swarovski - сім одиниць, зібрання фотоматеріалів та сім одиниць побутової техніки компанії Miele.  У його дружини є чотири годинника; срібний столовий комплект на 12 персон; 11 одиниць ювелірних виробів та 21 меблів меблі Poliform, Giorgetti, Rimadesio. 

Колекцію картин українських та російських майстрів ХХ-ХХІ століття в кількості 14 задекларував Володимир Кривошея

Максим Повзун задекларував антикварний рояль “Шредер”, виготовлений у 1898 році. 

348 срібних монет австралійського банку задекларував Микита Кузькевич.

Андрій Івашов має колекцію вин.

Повний аналіз депутатів Одеської обласної ради читайте за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми вже знайомили читачів з деклараціями міського голови Одеси Геннадія Труханова, голови Одеської ОДА Максима Куцого та депутатів Одеської міської ради. Також ми порівнювали статки міських голів міст обласного значення. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У рекомендованому порядку денному восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання внесено сорок чотири проекти рішень і розділ «Різне». На попередній, сьомій сесії міськради, депутатами було прийнято тридцять два рішення. А до цього максимальну кількість розглянутих рішень, двадцять три, було розглянуто і прийнято на третій сесії ради. На обличчя … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» поступилося ТОВ «Евродор» в боротьбі за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Як повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 436 мільйонів 668 тисяч гривень відбувся 13 квітня.  Відповідно до переліку йдеться про дороги: М-15 Одеса - Рені (на м.Бухарест), км 161+398 - км … читати далi

Вищий антикорупційний суд вдруге відклав підготовче судове засідання у резонансній справі про придбання за завищеною ціною адміністративної будівлі заводу «Краян», за якою одним з обвинувачених є одеський міський голова Геннадій Труханов. Засідання не відбулося через неявку кількох адвокатів та коронавірусну хворобу захисника В'ячеслава Вінчковського, інформує судовий кореспондент ІзбірКому.  Усі обвинувачені брали участь у засіданні … читати далi

У першому кварталі 2021 року українська медіаспільнота випустила сім заяв, що стосувалися ситуації зі свободою слова в Україні, та дві заяви на підтримку білоруських журналістів. Окрім того, окремі медіа та журналісти зробили два публічних звернення до влади щодо утиску їхніх прав. Влада публічно відреагувала на чотири таких заяви. Такими є … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР