Суд запретил Одесскому горсовету деятельность по части аэродрома "Школьный"

26 липня 2019 р. 18:38

Одеська міська рада суд

Суд удовлетворил заявление Министерства обороны Украины об обеспечении иска.

Согласно решению Хозяйственного суда Одесской области, суд запретил Одесскому городскому совету и коммунальному предприятию "Городское капитальное строительство" осуществлять действия и принимать решения по части земель военного аэродрома «Школьный» площадью 20 га до окончания рассмотрения дела по существу и вступления решения в законную силу.

Постановление вступает в законную силу с момента его объявления 22 июля. Постановление может быть обжаловано в течение 10 дней с момента принятия полного текста.

Как отметили в Министерстве обороны Украины продолжается работа по недопущению изъятия из сферы управления министерством Одесским горсоветом 93,5 га военного аэродрома «Школьный».

Только в производстве Хозяйственного суда Одесской области по состоянию на 25 июля находятся шесть исковых заявлений предъявленных Министерством обороны Украины о признании незаконными и отмене решений Одесского городского совета по отводу земельных участков военного аэродрома «Школьный» коммунальным предприятиям под капитальное строительство.

Ранее, Приморский районный суд города Одессы, отказался отменить решение городского совета о застройке территории военного аэродрома «Школьный».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одного із голів ОК «Набережний Квартал – Жаботинського», якого підозрюють у заволодінні майже 125 мільйонами гривень коштів вкладників взято під варту. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області.  За версією слідства, забудовники у 2016 - 2017 роках збирали кошти з членів кооперативу на будівництво секції висотки по вул. Жаботинського, … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія обробила вже 101 протоколів від дільничних виборчих комісій стосовно виборів в обласну раду, та 111 протоколів стосовно обрання членів Одеської районної ради. Про це повідомили в територіальній комісії. Зазначимо, що  в місті нараховується 364 дільничних виборчих комісій. Нагадаємо, 26 жовтня Одеська міська територіальна виборча комісія станом … читати далi

Співробітники поліції, які супроводжували членів дільничної комісії до ТВК для здачі виборчої документації, помітили, як заступник голови комісії та секретар прямо на підвіконні в коридорі ставлять підписи за відсутніх членів ДВК на протоколах про підрахунок голосів, порушуючи процедуру оформлення та здачі виборчої документації. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління … читати далi

Пізно ввечері 26 жовтня члени дільничної виборчої комісії № ДВК 511026 (Чорноморськ Одеської області) під час здавання виборчої документації в міській територіальний виборчій комісії виявили відсутність пакету з бюлетенями на підтримку політичної партії «Довіряй ділам». Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, коли члени Чорноморської міської ТВК перевіряли комплектність пакетів з документацією, виявилась … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР