НАПК пожаловалось на измаильскую чиновницу ее начальству из-за конфликта интересов

10 липня 2019 р. 20:29

Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции внесло два предписания о нарушении требований законодательства относительно этического поведения, предотвращения и урегулирования конфликта интересов.

Об этом сообщили в пресс-службе агентства. 

В частности НАПК, внесло предписание директору Координационного центра по предоставлению правовой помощи Алексею Бонюку в отношении директора Измаильского местного центра по предоставлению бесплатной вторичной правовой помощи Зоси Славицкой, которая передала принадлежащие ей корпоративные права с нарушениями требованиями пункта 1 части третьей статьи 36 Закона о способе передачи в управление корпоративных прав и требования части пятой статьи 36 Закона, а именно: не предоставила нотариально заверенную копию заключенного договора управления корпоративными правами и письменно не сообщила Национальному агентству в однодневный срок после передачи в управление корпоративных прав.

Напомним, Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции вызвало для дачи пояснений 16 человек в том числе из Одесской области. 

Депутата Одесского областного совета VII созыва Олега Батлюка вызывают для того, чтобы он пояснил почему не сообщил вовремя о существенных изменениях в имущественном положении. 

Напомним также, что ранее Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции пригласило для дачи пояснений народного депутата Геннадия Чекиту.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

Святошинський районний суд Києва взяв під варту на два місяці Андрія Кравченка. За версією слідства, він був одним із членів групи Ігоря Редькіна — фігуранта справи вбивства доброволиці Аміни Окуєвої. Кравченка також підозрюють у вбивстві на замовлення бізнесмена Костянтина Хоруженка 17 січня 2014 року. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на прокурора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР