Електронне опитування про долю пам'ятника "Засновникам Одеси"

20 вересня 2022 р. 20:00

- 20 жовтня 2022 р. 20:00

культура Одеська міська рада

Електронне опитування проводитиметься з 20:00 20 вересня до 20:00 20 жовтня 2022 року включно на вебпорталі "Соціально активний громадянин": citizen.omr.gov.ua у спеціальному електронному сервісі "Громадське обговорення".

Електронне опитування проводиться за таким питанням: «Як має бути вирішена доля пам’ятника «Засновникам Одеси», розташованого на Катерининській площі у м. Одесі?»

Варіанти відповідей:
1. Демонтувати з пам’ятника імперські символи.
2. Демонтувати з пам’ятника лише скульптуру Катерини ІІ.
3. Демонтувати пам’ятник повністю.
4. Відкласти вирішення питання долі пам’ятника до закінчення воєнного стану.
5. Зберегти пам’ятник на своєму місці без змін.
6. Зберегти пам’ятник на своєму місці, доповнивши історичною інформацією щодо діяльності Катерини ІІ.
7. Зберегти пам’ятник та перенести до спеціального меморіального парку чи музею.

Онлайн-голосування відбувається шляхом голосування особи за один із запропонованих варіантів тематичного обговорення.
 
До участі в електронному опитуванні допускаються члени територіальної громади м. Одеси, які на момент опитування досягли вісімнадцяти років та місце проживання яких зареєстровано / задекларовано на території м. Одеси.

Електронний сервіс "Громадське обговорення" є загальнодоступним та передбачає створення особистого онлайн-кабінету для здійснення процедури онлайн-голосування.

Для створення онлайн-кабінету на вебпорталі здійснюється реєстрація за допомогою авторизації через електронну дистанційну ідентифікацію фізичних осіб із використанням BankID, електронного цифрового підпису та/або заповнення на вебпорталі усіх полів відповідної форми шляхом внесення таких даних:
- прізвище, ім'я та по батькові;
- вид, серія та/або номер документа, який відповідно до чинного законодавства України посвідчує особу та громадянство України;
- реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- дата народження;
- адреса місця проживання;
- адреса електронної пошти;
- номер мобільного телефону українського оператора зв’язку.

Для реєстрації на вебпорталі за умови неотримання всіх необхідних даних внаслідок авторизації через електронну дистанційну ідентифікацію фізичних осіб із використанням BankID чи електронного цифрового підпису обов’язково завантажуються такі файли:
- фото особи, яка реєструється на вебпорталі, на якому відтворено її зображення, тримаючи в руках оригінал документа, який відповідно до чинного законодавства України посвідчує особу та громадянство України, разом із запискою, у змісті якої міститься назва ресурсу, на якому цією особою здійснюється реєстрація (citizen.omr.gov.ua), та дата реєстрації особи на відповідному вебпорталі;
- фото особи, яка реєструється на вебпорталі, на якому відтворено її зображення, тримаючи в руках оригінал документа, який відповідно до чинного законодавства України посвідчує її місце проживання, разом із запискою, у змісті якої міститься назва ресурсу, на якому цією особою здійснюється реєстрація (citizen.omr.gov.ua), та дата реєстрації особи на відповідному вебпорталі.

Фото особи із наданими нею для реєстрації документами у руках мають бути кольоровими, чіткими та дозволяти ідентифікувати зміст документів, що тримаються поруч з обличчям особи.

Фото особи із документом, який відповідно до чинного законодавства України посвідчує її особу та громадянство України, має відтворювати сторінку чи оборот документа, на якому міститься інформація про прізвище, ім'я, по батькові особи та номер документа.

Фото особи із документом, який відповідно до чинного законодавства України посвідчує її місце проживання, має відтворювати відповідну сторінку паспортної книжечки або окремий документ, який посвідчує місце проживання особи.

Зазначені вимоги до реєстрації необхідні виключно для унеможливлення несанкціонованного використання сторонніми особами персональних даних осіб без їх відома, у тому числі для голосування від імені осіб без їх відома.

Функція онлайн-голосування стає доступною після послідовного підтвердження в онлайн-кабінеті:
- вказаного у реєстраційній формі мобільного номера телефону шляхом введення надісланого SMS-коду;
- вказаної у реєстраційній формі електронної пошти шляхом переходу за посиланням з отриманого листа з вебпорталу.

Процес онлайн-голосування відображається в електронному сервісі «Громадське обговорення» в режимі реального часу.

Після завершення періоду онлайн-голосування електронний сервіс автоматично здійснює підрахунок голосів по кожному з винесених на обговорення варіантів.

З метою запобігання порушенням встановленого порядку проведення електронного опитування під час онлайн-голосування здійснюється перевірка даних, які були надані користувачами під час створення онлайн-кабінетів на вебпорталі.

У разі виявлення даних, які не відповідають передбаченим для електронного опитування критеріям, внесення недостовірних даних, у тому числі реєстрації на вебпорталі осіб, які не є членами територіальної громади м. Одеси, відповідні онлайн-кабінети блокуються. Голоси, подані через такі онлайн-кабінети, не враховуються під час підрахунку голосів.
Результати перевірки відображаються в особистому онлайн-кабінеті користувача вебпорталу.

Заходи з технічної організації електронного опитування забезпечує Департамент інформації та цифрових рішень Одеської міської ради.

Зафіксовані результати електронного опитування, здійсненого за допомогою вебпорталу «Соціально активний громадянин», Департамент інформації та цифрових рішень Одеської міської ради передає для подальшого опрацювання до Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

24 лютого

РУССКИЙ

25 лютого

ИДИ

25 лютого

КОРАБЛЬ

26 лютого

НА XYЙ
You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР