Виставка Бориса Бухмана

10 липня 2021 р. 17:00

- 25 липня 2021 р. 20:00

10 липня 2021 року о 17:00 відбудеться відкриття виставки Бориса Бухмана. Виставка пройде в Міському саду, в галереї "Artodessa". Відвідати виставку можна з 14:00 до 20:00 щодня, крім понеділка.

Виставка триватиме до 25 липня.

Борис Наумович Бухман - одеський фотограф. У професії - понад 35 років. Член Національної спілки фотохудожників України, Одеської фотографічної асоціації та фотоклубу «Фотон-2». Член Всесвітнього клубу одеситів. Керівник «Майстерні практичної фотографії «Фотограф і Я». Призер і учасник багатьох вітчизняних і зарубіжних фотоконкурсів.

Борис Бухман працює в різних напрямках, вважає за краще жанрову фотографію і фотопортрет. Успішно працює і в інших жанрах: репортажній і подієвій зйомках, театральній фотографії.

Плідно співпрацює з Ізраїльським культурним центром при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Державною пенітенціарною службою України, Лігою Єврейського Волонтерства, Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України. Учасник і презентер проєкту Лімуд Україна, Молдова, Білорусь.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР