Тренінг «Що нового у політичних маніпуляціях і що ми можемо їм протиставити?»

27 вересня 2021 р. 11:00

- 27 вересня 2021 р. 17:30

медіа

27 вересня 2021 року об 11:00 в PMA Odesa Hub (Фонтанська дорога, 3) відбудеться тренінг «Що нового у політичних маніпуляціях і що ми можемо їм протиставити?»

Програма заходу:

10:30-11:00 – реєстрація, кава, знайомство

11:00-12:30 – Як еволюціонує мережева «джинса» та пропаганда в Одесі та Україні? Нові формати матеріалів із ознаками замовності. Чим відрізняється штучна і природна увага до політиків та партій та як її виміряти? Як здійснювати фактчекінг у середовищі, де не дотримуються професійних стандартів комунікації?

12:30-13:00 – обід.

13:00-14:30 – Як виявляти сучасні маніпуляції в одеських пабліках та телеграм-каналах? Розпізнаємо «джинсу», пропаганду та неналежно марковану політичну рекламу в нових медіа. Політичні маніпуляції та маніпуляції, пов’язані із пандемією, вакцинацією в одеських пабліках.

14:30-14:45 – кава.

14:45-16:00 – Дискусія: джинсування чи якісне інформування – яка модель роботи сучасних ЗМІ краща?

16:00-17:30 – Запитання та відповіді.

Запрошуємо усіх, хто працює з інформацією та цікавиться темою маніпуляцій в мережі, в тому числі освітян, бібліотекарів, працівників відділів зв’язків із громадськістю, громадських активістів та журналістів.

Тренери:
Наталія Стеблина, аналітикиня Інституту демократії імені Пилипа Орлика, координаторка проекту з моніторингу регіональних ЗМІ, доцентка кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця)

Валерій Болган, медіатренер, головний редактор видання «Ізбірком», координатор моніторингу одеських медіа, пабліків та телеграм-каналів в рамках кампанії з протидії ворожим інформаційним операціям та підвищення критичного мислення за підтримки Open Information Partnership.

Просимо зареєструватися на тренінг за посиланням

https://forms.gle/JLZiXPDXkB9DxxyQA

Захід став можливим в рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення громадян» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID і виконується міжнародною організацією Internews.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР