Фестиваль «Порохова вежа»

12 червня 2021 р. 11:00

- 13 червня 2021 р. 23:00

12-13 червня 2021 року в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка (на Суворовській алеї, біля Карантинної аркади) відбудеться Х Одеський міжнародний благодійний фестиваль «Порохова вежа».

У програмі фестивалю: міжнародні змагання з середньовічного бою між представниками лицарських дворів з різних міст України та зарубіжжя, ремісничі ярмарки, майстер-класи майстрів народного промислу, конкурсні програми, антуражні фотосесії та багато іншого.

Увечері гостям фестивалю представлять музичну програму за участю відомих фольклорних і рок-колективів, колоритні середньовічні танці, чаруюче буйство вогнів.

Під час проведення фестивалю буде працювати лучний тир, організовані конкурси та квести для дітей і дорослих з врученням призів у стилі середньовіччя.

Також на фестивалі буде представлений торговий ряд ремісників з виробами народних промислів і проведенням майстер-класів з ковальства, гончарства і столярної історичної майстерності.

На території фестивалю буде працювати мережа таверн з різноманітною їжею і напоями, приготованими за старовинними технологіями.

Вхід на фестиваль - вільний, з дотриманням карантинних вимог.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР