12-й Одеський міжнародний кінофестиваль

14 серпня 2021 р. 17:00

- 21 серпня 2021 р. 21:00

Цього року кінофестиваль пройде з 14 по 21 серпня у звичному режимі офлайн.

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. 

Єдиною конкурсною програмою оновленого фестивалю стане Національний Конкурс (повний і короткий метр), переможці якого отримають нагороди за найкращий фільм, найкращу режисуру та найкращі акторські роботи. Програма “Гала-прем‘єри” традиційно буде складатися зі світових арт-хітів. Також на глядачів чекає одна з улюблених позаконкурсних секцій “Фестиваль Фестивалів” та серія ретроспективних показів. Продовжить свою роботу секція Film Industry office та освітня програма “Літня кіношкола”.

Функції програмного відділу 12-го ОМКФ буде виконувати компанія “Артхаус Трафік” на чолі з Денисом Івановим

У 2020-му році Одеський міжнародний кінофестиваль через пандемію та карантинні обмеження вперше відбувся в онлайн-форматі. Наразі команда кінофестивалю працює над його переформатуванням, відповідно до нових викликів та реалій. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух

У зв’язку з цим старт прийому заявок на участь у конкурсних програмах ОМКФ 2021 перенесено на лютий.

Нагадаємо, як проходив ювілейний десятий Одеський кінофестиваль.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР