12-й Одеський міжнародний кінофестиваль

14 серпня 2021 р. 17:00

- 21 серпня 2021 р. 21:00

Цього року кінофестиваль пройде з 14 по 21 серпня у звичному режимі офлайн.

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. 

Єдиною конкурсною програмою оновленого фестивалю стане Національний Конкурс (повний і короткий метр), переможці якого отримають нагороди за найкращий фільм, найкращу режисуру та найкращі акторські роботи. Програма “Гала-прем‘єри” традиційно буде складатися зі світових арт-хітів. Також на глядачів чекає одна з улюблених позаконкурсних секцій “Фестиваль Фестивалів” та серія ретроспективних показів. Продовжить свою роботу секція Film Industry office та освітня програма “Літня кіношкола”.

Функції програмного відділу 12-го ОМКФ буде виконувати компанія “Артхаус Трафік” на чолі з Денисом Івановим

Головною темою постеру цьогорічного фестивалю стала вишиванка, яка вже давно є не просто елементом українського національного вбрання, а модним акцентом у всьому світі. Нею виконані і знайомі кожному символи кінематографу - камера та VR-окуляри як символ майбутнього світового кінематографу, адже, попри буремні часи, кіно не припиняє свій рух у бік інновацій. Доповнює постер впізнаваний силует Дюка, без якого важко уявити як Одесу, так і ОМКФ — саме статуетка “Золотий Дюк” є головною нагородою фестивалю.

Автором постеру 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю став Нікіта Тітов - один із найвідоміших сучасних українських художників та ілюстраторів.

У 2020-му році Одеський міжнародний кінофестиваль через пандемію та карантинні обмеження вперше відбувся в онлайн-форматі. Наразі команда кінофестивалю працює над його переформатуванням, відповідно до нових викликів та реалій. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух

У зв’язку з цим старт прийому заявок на участь у конкурсних програмах ОМКФ 2021 перенесено на лютий.

Нагадаємо, як проходив ювілейний десятий Одеський кінофестиваль.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР