Музичний фестиваль «За всю Одесу»

13 серпня 2020 р. 19:40

- 15 серпня 2020 р. 19:40

З 13 по 15 серпня 2020 року в Літньому театрі Морвокзалу пройде I Міжнародний фестиваль одеської пісні «За всю Одесу».

У фестивалі візьмуть участь Гарік Кричевський, Валентин Куба і Фелікс Шиндер.

Через загальний карантин, приїзд деяких учасників, зокрема із США та Ізраїлю, поки що залишається під питанням. Проте, вже є підтвердження про приїзд музикантів з Європи.

Фестиваль триватиме три дні.

У перший день, який організатори назвали «море талантів», виступити зможуть усі артисти, які до 31 липня 2020 року надішлють в оргкомітет фестивалю якісне демо свого виконання відомої Одеської пісні.

На другій і третій дні на сцені Літнього театру Морвокзалу одеські пісні і власні хіти виконають популярні артисти.

«Чому ми вирішили провести фестиваль? Про жодне місто на Землі не написано стільки пісень, скільки про Одесу. Всіма улюблених «Костю моряка» або «посміхаючись Дюку» знають і співають навіть ті, хто жодного разу не був в Одесі. Тому ми вважаємо, що одеські пісні - це теж пам'ятки Одеси! І берегти, піклуватися про них потрібно не менше, ніж про Потьомкінські сходи, Оперний Театр або свіжість тюльки для биточків», - кажуть організатори.

Програма фестивалю:

13 августа, 19:40 - Фестиваль одеської пісні «За всю Одесу» - «Море талантів» і спеціальний гість - Валентин Куба.

14 августа, 19:40 - Фестиваль одеської пісні «За всю Одесу». Концерт Гаріка Кричевського та Валентина Куби, клезмер-бенд «Мамині діти».

15 августа, 19:40 - ГАЛА-КОНЦЕРТ за участю Гаріка Кричевського, Валентина Куби, Фелікса Шиндера і групи «Деньги вперед» та інших популярних артистів.

Початок фестивальної програми - 13 серпня о 19:40, Літній театр «Морвокзал».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР