Кріс Коллісон: досвід американського журналіста в Україні

23 травня 2019 р. 08:50

- 23 травня 2019 р. 18:00

Кріс Коллісон: досвід американського журналіста в Україні

Кріс Коллісон (Chris G. Collison) – дослідник та журналіст з міста Валла-Валла, штат Вашингтон. Він є магістром з міжнародних досліджень Вашингтонського університету. З 2011 по 2015 рік Коллісон працював в Україні, вивчав візуальний сторітеллінг в редакціях українських та міжнародних медіа та брав участь в як у висвітленні оперативних подій, так і в "довгограючих" проектах. Він працював як кореспондент, фотограф та відеооператор. Наразі Кріс Колісон перебуває в Україні як стипендіат програми Fulbright. Його робота присвячена вивченню розвитку громадського суспільства, громадських ініціатив та незалежних медіа в Україні після Революції гідності.

23 травня Кріс Колісон прочитає лекцію на тему «Американські та українські медіа та журналісти – що спільного і чим вони відрізняються» на журналістському факультеті  національного університету «Одеська юридична академія» (Академічна, 7-б, початок об 11:50, вхід вільний).

Також ввечері Коллісон зустрінеться із одеситами у Лекторії громадянської платформи "Одесити разом" та розповість про свій персональний та професійний досвід в Україні, зокрема на Донбасі та в Криму, а також в Києві, Одесі та Харкові. (Пушкінська, 8, початок о 19:30, вхід вільний).

https://www.facebook.com/events/275087066597623/

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!
You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР