Воркшопы в Одесском лицее дизайна

22 червня 2018 р. 08:45

- 22 червня 2018 р. 11:00

Воркшопы в Одесском лицее дизайна

22 червня 2018 року о 12:00 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» проводить щорічний захід «Формула успіху» (вул. О. Невського, 39).

У рамках заходу провідними спеціалістами в галузях будуть проведені воркшопи з професійної та фахової майстерності за напрямками:

 
До закладу освіти будуть запрошені випускники ліцею, соціальні партнери, потенційні роботодавці та благодійники. Потенційні роботодавці та соціальні партнери зможуть відвідати навчальні майстерні, оцінити професійну підготовку та вміння учнів, ознайомившись з їх особовими справами за кваліфікаційним рівнем та портфоліо практичних робіт, побачити їх досягнення, отримані під час навчання в ліцеї з подальшим наданням пропозицій щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Під час заходу відбудеться презентація нової колекції моделей одягу «De Volan», фотовиставок «Поза часом», «Оксамитовий сезон», нового випуску журналу ProfDesign.

Протягом дня у фойє ліцею працюватиме виставка-продаж робіт декоративного мистецтва та дизайну, виконані учнями ліцею.
 
Акредитація преси для участі у заході - 11.45, фойє ліцею.

Юридична адреса закладу освіти: 65088, м. Одеса, вул. О. Невського, 39.

Електронна адреса: NLICEY@ukr.net            

Тел. /факс: (0482) 359-700, 366-996.
 
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!
You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР