Показ фільму «Сієва»

15 грудня 2018 р. 15:00

- 15 грудня 2018 р. 17:00

Показ фільму «Сієва»

15 грудня в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Одещині за підтримки Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевськогопройде показ фільму «Сієва» (режисер Єнні Нюберґ).

Фільм Єнні Нюберґ «Сієва» – це інтимний та поетичний погляд на ніжний різновид вуличого танцю. Він цілеспрямовано відкидає агресивний пафос традиційного брейк-денсу, натомість танець сієва є м’яким і вразливим. Це спосіб розкрити власну сором’язливість і несміливість, страхи і надії. Стрічка Нюберґ розповідає про гурт молодих танцівників і показує, як вони використовують сієву для вираження своєї невпевненості та мрій.

Єнні Нюберґ народилася 1975 року. Вона – фінська режисерка-документалістка. Навчалася в Національній школі кіно і телебачення у Великій Британії; вона поєднує стиль традиційної споглядальної документалістики з дослідженням суб’єктивного досвіду. Вона працювала як незалежна кінематографістка у Фінляндії, створюючи документальні фільми на теми політичні, такі як імміграція в «Притулку», та мистецькі – як брейк-денс у «Хай ллється». За створення «Сієви» вона взялася завдяки любові до танців і вмінню віддаватися новому захопленню.

Що: показ фільму «Сієва»
Де: Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім.М.С.Грушевського, м. Одеса, вул. Троїцька 49/51
Коли: 15 грудня, 17:00.

Вхід вільний.

Організатори та партнери Мандрівного фестивалю на Одещині:

📌Одеська обласна організація ВГО "Комітет виборців України" — неурядова незалежна громадська організація, місією якої є активізація громадян до участі в управління державою та реалізації своїх конституційних прав.

📌Urban Inst. — громадська організація, виступає за сталий розвиток міста. Організація є прихильником партисипативного планування — планування в місті з залученням всіх зацікавлених сторін. Мета Urban Inst. — впровадити форми взаємодії між усіма користувачами міського простору.

📌Одеська обласна наукова бібліотека ім. М.С. Грушевського – одна із найбільших та найстаріших книгозбірень Одеси, Регіональний тренінговий центр, Центр європейської інформації, Регіональний центр правової інформації. А також простір для роботи, творчих та культурних зустрічей.

📌Незалежний інформаційний ресурс "Ізбірком".

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!
You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР